Generál művezető

Határozott, rátermett MŰVEZETŐT keresünk a csapatunkba!

LEGYEN:

  • magasépítő technikumi végzettséged;
  • legalább 3-5 éves tapasztalatod a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • jellemző rád az önállóság;
  • problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiséged;
  • jó szervezőkészséged;
  • saját autód és hozzá jogosítványod.

FELADATAID:

  • fel- és levonulás megtervezése, lebonyolítása;
  • az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása;
  • a fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése;
  • anyagmozgások rögzítése a raktár programunkban;
  • mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása;
  • az optimális eszköz- és gépkihasználás biztosítása;
  • naprakész adminisztráció vezetése;
  • folyamatos minőség-ellenőrzés az építkezésen.

CSERÉBE:

  • határozatlan idejű szerződést;
  • változatos, izgalmas szakmai feladatokat,
  • versenyképes fizetést;
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Ha illik Rád a kiírás, jelentkezz hozzánk még ma!

allas@grabarics.hu

Munkavégzés helye: Magyarország területén változó (Központi irodaházunk Dunaújvárosban van).