Műszaki Vevőkoordinátor

MŰSZAKI VEVŐKOORDINÁTORT

keresünk a csapatunkba!

LEGYEN:

  • építőmérnök, vagy építészmérnök végzettséged;
  • jártasságod a magasépítésben és/vagy ingatlan értékesítésben;
  • ügyfél orientált gondolkodásmódod;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged;
  • jellemző rád a gyors helyzetfelismerés, önálló problémamegoldás;
  • lendületes, határozott, agilis személyiséged.

FELADATAID:

  • 300 lakásos társasház lakásainak a vevőkoordinációs feladatai;
  • lakástulajdonosok igényeinek felmérése, műszaki egyeztetések;
  • vevők igényei alapján mennyiségi számítások, költségvetés készítése;
  • anyagrendelések, kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • kapcsolattartás a beruházó értékesítőivel;
  • lakás átadás-átvétel szervezése, lebonyolítása;
  • vevők panaszainak kezelése;
  • adminisztrációs feladatok.

CSERÉBE:

  • határozatlan idejű szerződést;
  • versenyképes fizetést;
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Az angol nyelvtudást és a hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük!

Ha illik Rád a kiírás, jelentkezz hozzánk még ma!

allas@grabarics.hu

Munkavégzés helye: Budapest XI.