Épületvillamossági előkészítő mérnök

Határozott, rátermett

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖKÖT

keresünk a csapatunkba!

LEGYEN:

  • villamosmérnöki végzettséged;
  • legalább 5 éves tapasztalatod a generálkivitelezésben;
  • gyakorlatod ajánlatkészítésben;
  • hatékony, precíz munkavégzésed;
  • rád jellemző az önállóság;
  • határozott, magabiztos fellépésed.

FELADATAID:

  • a vállalkozási osztály tagjaként szakági közreműködés az ajánlatkészítéseknél:
  • az épületvillamossági szakági munkarész komplett ajánlatának kidolgozása, összeállítása;
  • az ajánlat készítéséhez szükséges alvállalkozói és beszállítói kapcsolattartás;
  • épületvillamossági árazatlan költségvetési kiírások felülvizsgálata, szükség esetén azok elkészítése;
  • szakági tervdokumentáció műszaki, tartalmi és teljességi felülvizsgálata;
  • műszaki alternatívák kidolgozása;
  • ártárgyalásokon való aktív részvétel;
  • a kivitelezés időbeni ütemezésének pontos meghatározása.

CSERÉBE:

  • határozatlan idejű szerződést;
  • változatos, izgalmas szakmai feladatokat;
  • versenyképes fizetést;
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Az angol nyelvtudást előnyként értékeljük!

Ha illik Rád a kiírás, jelentkezz hozzánk még ma!

allas@grabarics.hu

Munkavégzés helye: Dunaújváros, vagy Budapest.