Építésvezető

Határozott, rátermett

ÉPÍTÉSVEZETŐT

keresünk a csapatunkba!

LEGYEN:

  • legalább magasépítő technikumi végzettséged;
  • szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • legalább 3-5 éves tapasztalatod a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • jellemző rád az önállóság;
  • problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiséged;
  • jó szervezőkészséged;
  • saját autód és hozzá jogosítványod.

FELADATAID:

  • a kivitelezés helyszíni szakmai irányítása és felügyelete;
  • művezető(k), alvállalkozók munkájának koordinálása;
  • részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon;
  • alvállalkozók, beszállítók teljesítésének ellenőrzése, teljesítési igazolások elkészítése;
  • megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal való együttműködés;
  • folyamatos minőség-ellenőrzés az építkezésen;
  • szerződéses kivitelezési határidők betartása;
  • E-napló és egyéb adminisztrációs kötelezettségek.

CSERÉBE:

  • határozatlan idejű szerződést;
  • változatos, izgalmas szakmai feladatokat,
  • versenyképes fizetést;
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Ha illik Rád a kiírás, jelentkezz hozzánk még ma!

allas@grabarics.hu

Munkavégzés helye: Magyarország területén változó (Központi irodaházunk Dunaújvárosban van).